شماره تماس : 02188583238

پاکسازی پوست

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶

پاکسازی پوست

پاکسازی  پوست در زیبایی تأثیر زیادی دارد. مراقبت از پوست، یکی از رازهای جوان‌ماندن چهره و زیبایی پوست است. همان‌طور که می‌دانید برای پاکسازی پوست، روش‌های مختلفی وجود دارد

 

پوست سالم

 بدون جوش ، آکنه ولکه های تیره است ودرخشنده و شفاف به نظر می آید. اما امروزه به دلایل مختلف از جمله رژیم غذایی ، آلودگی ها و مشکلات هورمونی و داخلی، پوست بسیاری از ما شفافیت و درخشندگی طبیعی را ندارد و نیاز است که به آن رسیدگی بیشتری شود.

 

پاکسازی

هر پوست سالمی نیاز به مراقبت دارد تا بتواند شادابی خود را حفظ کند، پاک سازی راهی برای سلامتی پوست است تا آلودگی های محیطی و ترشحات چربی و عرق را از پوست برداید

 

 

پاک سازی آکنه:

پاک سازی با تنظیم ترشحات چربی پوست،تخلیه جوشهای سر سیاه و پیشگیری از جوشهای عفونی و التهابی و کاهش التهاب، تعادل پوست چرب را مجددا بر قرار کرده و ظاهری طبیعی به آن می بخشد.

 

پاک سازی ضد چروک:

پیری پوست از ۲۵ سالگی در لایه های زیرین آغاز می شود و از ۳۰ سالگی به صورت چین و چروک نمود پیدا می کند. پاک سازی ضد چروک با پاک کردن پوست از سموم، تقویت و آبرسانی و ویتامینه کردن پوست، به همراه تحریک کلاژن سازی، عضلات را تقویت کرده و کمک و پیشگیری کننده در جهت رفع چین و چروک است.

 

پاک سازی روشن کننده:

اسیدهاو آنزیمها در روشهای پاکسازی جایگاه ویژه ای دارند و با توجه به نوع پوست، بکار بردن آنها روشن و درخشان تر کردن پوست و کاهش لک ها را به دنبال دارد.

 

پاک سازی ویتامین ث:

ویتامین ث یکی از پایه های کلاژن سازی است و پاکسازی پوست و متعاقب آن استفاده از ماسک ویتامین     میتواند قوام،محکمی و روشنی پوست را به شما برگرداند.

 

پاک سازی آبرسان:

کم آبی پوست یکی از رایج ترین مشکلات پوست است که در هر نوع پوستی (خشک ، چرب ، مختلط) بروز   می کند. هیدروتراپی با دستگاه گالوانیک و ماسکهای مخصوص کمک شایانی در جهت شادابی و قوام پوست دارد.

 

ارسال شده در احیا پوست, خدمات زیبایی توسط drtorabipour