شماره تماس : 02188583238

برطرف کردن لک صورت

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶

برطرف کردن لک صورت

مزوتراپی لک صورت به دلیل تزریق موثرتر و مستقیم دارو به داخل پوست، جذب آن نسبت به جذب جلدی بهتر بوده، لذا دوز کمتری از دارو جهت درمان لک های صورت مورد نیاز خواهد بود.

مزوتراپی لک صورت روشی نوین برای جوانسازی پوست اما با سابقه ی ۵۰ ساله است که در آن داروها و مواد موثر در درمان مشکلات و عوارض پوست و مو ، به جای مصرف خوراکی ، با تزریقات متعدد توسط سوزن های بسیار ریز ، به داخل پوست وارد شده و با تاثیر مستقیم در ناحیه تحت درمان به طور موثرتر و در زمان کوتاه تری به درمان عارضه ی مورد نظر کمک می کنند .

از بین بردن جای اسکار

از بین بردن جای اسکار

درمان به شیوه ی مزوتراپی کاربردهای متعددی دارد ، از جمله موارد کاربردی درمان مزوتراپی می توان به درمان لک های پوستی و تیز لک های صورت در دوران بارداری اشاره نمود .

از مزوتراپی لک صورت چه انتظاری داریم؟

مزوتراپی لک صورت به دلیل تزریق موثرتر و مستقیم دارو به داخل پوست ، جذب آن نسبت به جذب جلدی بهتر بوده ، لذا دوز کمتری از دارو جهت درمان لک های صورت مورد نیاز خواهد بود  .

دکتر ترابی پور ، پیش از انجام عمل تمام آنچه قرار است برای بیمار اتفاق بیافتد را به وی شرح می دهند و توصیه های لازم را برای گرفتن بهترین نتیجه به وی ابلاغ می کنند.

در روش مزوتراپی ، متخصص دوز مناسبی از داروهای موثر که ترکیبی از مواد سازنده و ترمیم کننده پوست هستند را با ایجاد بیحسی موضعی ، با تزریقات متعدد و دقیق در عمق چند میلی متری و در داخل پوست انجام می دهد ، این داروی ترکیبی با تاثیر مستقیم در کمترین زمان ممکن لک های پوستی را از بین می برد که در این فرآیند از دو محرک فیزیکی و شیمیایی روش مزوتراپی استفاده می گردد .

از بین بردن جای اسکار

از بین بردن جای اسکار

هنگامی که پزشک

دارو را توسط تزریقات متعدد به نواحی مختلف پوست وارد می کند ، در اثر سوراخ های ایجاد شده ، الاستین و کلاژن که سبب ترمیم پوست می شوند ، تحریک و تولید مجدد خواهند شد ، لذا کلاژن و الاستین جدید به لایه ی قبلی پوست اضافه شده و موجب تولید سلول های جدید پوستی و در نتیجه موجب رفع لک های صورت خواهد شد . ( محرک فیزیکی مزوتراپی )

داروهای تزریقی در روش مزوتراپی با تاثیر بر لایه های داخلی پوست موجب بر طرف شدن لک های صورت می شوند .( محرک شیمیایی مزوتراپی )

در روش مزوتراپی:

متخصص دوز مناسبی از داروهای موثر که ترکیبی از مواد سازنده و ترمیم کننده پوست هستند را با ایجاد بی حسی موضعی، با تزریقات متعدد و دقیق در عمق چند میلی متری و در داخل پوست انجام می دهد. این داروی ترکیبی با تاثیر مستقیم در کمترین زمان ممکن لک های پوستی را از بین می برد که در این فرآیند از دو محرک فیزیکی و شیمیایی روش مزوتراپی استفاده می گردد .

با تزریق دارو ، الاستین و کلاژن که سبب ترمیم پوست می شوند، تحریک و تولید مجدد خواهند شد که این تولید سلول های جدید پوستی، موجب رفع لک های صورت می شود. (محرک فیزیکی مزوتراپی)

داروهای تزریقی در روش مزوتراپی با تاثیر بر لایه های داخلی پوست موجب بر طرف شدن لک های صورت می شوند. (محرک شیمیایی مزوتراپی)

 

عوارض مزوتراپی لک صورت:
تمام روش های درمانی دارای عوارض جانبی هستند. شایع ترین عارضه برای مزوتراپی عارضه حساسیت نسبت به داروی مورد استفاده است. به همین دلیل قبل از شروع درمان تست حساسیت انجام می شود. برخی عوارض بعد از مدت کوتاهی برطرف می شود و معمولا پایدار نیستند و خطری جدی محسوب نمی شوند. بعد از انجام مزوتراپی، خارش، کبودی، سرگیجه، احساس کسالت، درد و حتی عفونت در محل تزریق. البته عفونت در صورتی به وجود می آید که تزریق در محیطی کامل استریل و با ابزار صحیح و ضد عفونی شده انجام نگیرد. ولی به طور کلی عوارض عمومی مزوتراپی نادر است، چون اساس درمان استفاده از دوزهای کم است

راه های درمان زیبایی با مزوتراپی

 • کشیدن پوست صورت (لیفتینگ) و درمان افتادگی صورت
 • رفع پف دور چشم و افتادگی پلک
 • رفع تیرگ‍ی دور چشم
 • درمان چاقی موضعی بدن، اندام و صورت
 • درمان سلولیت و افتادگی پوست اندامها و صورت
 • درمان ملاسما و لک حاملگی یا لک صور
 • درمان ریزش مو و تقویت موها
 • درمان استریا(ترک خوردن پوست بدنبال حاملگی
 • رفع غبغب زیر چانه و گردن
 • مزوتراپی و جوان‌سازی پوست صورت و گردن (مزولیفت)
 • کشیدن پوست صورت

http://drtorabipour.com/%D8%A8%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%A7/ 

 

مقایسه با لیپو‌ساکشن

* هزینه کمتر
* استفاده از دوز دارویی پایین
* عدم نیاز به بیهوشی و خطرات عمل جراحی
* عدم وجود دوره نقاهت بعد از عمل
* در مزوتراپی به جای برداشتن چربی، متابولیسم بدن و سلول‌ها تحریک می‌شوند و بدن به ‌طور طبیعی برای از بین بردن چربی‌ها شروع به فعالیت می‌کند. (مشاهده تغییرات از جلسه دوم یا سوم شروع می‌شود.)

 

 

بهترین افراد برای درمان مزوتراپی لک صورت افرادی با تیپ های پوستی زیر هستند:

 • پوست های سوخته
 • افراد مبتلا به بیماری ملازما
 • افراد مبتلا به کک و مک زیاد
 • پوست های خالدار
 • پوست هایی که در اثر آفتاب سوختگی لک شده اند.
ارسال شده در چاقی و لاغری, خدمات زیبایی توسط drtorabipour